Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Początki 0

Hej!

Magda&Ola LAB.86

Zaczynamy przygodę z blogowaniem na naszej stronie.

Na początek wrzucamy post zapoznawczy, bo zawsze dobrze jest się przedstawić ;)

I mimo, że niektórzy z Was już nas dobrze znają, kojarzą naszą filozofię, a nawet noszą nasze produkty, to dla pozostałych, którzy są tu pierwszy raz, ale również dla tych, którzy tego jeszcze nie wiedzą –>

Witamy i Zapraszamy do przeczytania kim jesteśmy :)

 

Nazywamy się Magda & Ola i przyjaźnimy się już dobrych kilka lat.

Pewnego zimowego dnia, siedząc przy kawie postanowiłyśmy, że najwyższy czas zrealizować nasze wielkie marzenie i wystartować ze wspólnym kobiecym biznesem.

A musicie wiedzieć, że marzyło nam się to naprawdę długo – setki rozmów, wysłanych screenów z inspiracjami, przegadanych krojów, pomysłów. Później sporo prób, testowania pierwszych produktów na rodzinie i znajomych, zanim ich ostateczny kształt ujrzał światło dzienne. No i kolejno wymyślanie nazwy siedząc przy winku, układanie planu działania już przy kawce, załatwianie dofinansowania, dopinanie formalności… i jesteśmy!

Tak właśnie powstało LAB.86, czyli nasza autorska marka torebek, nerek i akcesoriów.

 

Od samego początku działamy z pasji do szycia i troski o planetę!

Na co dzień działamy w małej pracowni w Gdańsku – gdzie powstają wszystkie nasze produkty. Szyjemy je własnoręcznie, co oznacza, że od momentu wyboru materiału, do zanitowania ostatniego elementu danej torebki, wszystko przechodzi przez nasze cztery ręce! Cały proces ogarniamy same, w co czasem ciężko Wam uwierzyć, kiedy opowiadamy o tym na targach, ale tak właśnie to wygląda.

To nam właśnie daje mega satysfakcję, że możemy dla Was tworzyć piękne rzeczy, które są funkcjonalne i przydają się w wielu codziennych sytuacjach. W każdy nasz produkt wkładamy pasję i serce, więc kiedy doceniacie naszą pracę i pomysły, to jesteśmy mega szczęśliwe!

  

Nasz biznes opieramy o 3 zasady: minimalizm, upcykling oraz less waste.

  • Szyjemy torebki, nerki i akcesoria, utrzymane w jednolitej kolorystyce, oraz uniwersalnych krojach, tak, żeby mogły służyć każdej z Was jak najdłużej i pasowały do jak największej ilości stylizacji - tak pojmujemy MINIMALIZM.

 

  • Do naszych klasycznych kolekcji wykorzystujemy materiały z hurtowni, głównie od polskich producentów, ale dużą część produkcji opieramy na materiałach z drugiego obiegu, tym samym szerząc ideę UPCYKLINGU.

 

  • Praktycznie nic się u nas nie marnuje, ponieważ ścinki po produkcji większych toreb wykorzystujemy, tworząc małe dodatki o uniwersalnych zastosowaniach jak portfeliki, kosmetyczki czy card holdery, więc jesteśmy małą krainą LESS WASTE.

 

Planeta B nie istnieje, dlatego uważamy, że świadoma moda to konieczność naszych czasów!

Jeśli takie podejście jest Ci bliskie, zapraszamy do świata LAB.86!

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl