Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranego produktu.

Przy każdym produkcie, podajemy orientacyjny czas, jaki jest nam potrzebny, aby odpowiednio spersonalizować Twoje zamówienie, a następnie je uszyć, spakować i przygotować do wysyłki. Zawsze staramy się, aby był on możliwie krótki, jednak rękodzieło ma to do siebie, że czasem na wymarzoną torebkę czy nerkę trzeba chwilkę poczekać... Jednak obiecujemy, że kiedy już trafi w Wasze ręce, będziecie zachwyceni, a czas oczekiwania tylko spotęguję Waszą radość ;)

Do czasu uszycia danego produktu, doliczamy jeszcze czas dostawy, który zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

Jeżeli wybierzesz odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu 48 godzin od momentu nadania paczki.


Ważne!

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, z zamówionym produktem zaczynamy działać, dopiero po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie.

 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl