O nas

 Cześć!

 

Nazywamy się Magda & Ola. Pewnego zimowego dnia, siedząc przy kawie postanowiłyśmy, że to już najwyższy czas zrealizować nasze wielkie marzenie i wystartować ze wspólnym kobiecym biznesem.

Tak powstało LAB.86, czyli nasza autorska marka torebek, nerek i akcesoriów. Działamy z pasji do szycia i troski o planetę!

 

W małej pracowni w Gdańsku tworzymy, na co dzień, piękne produkty handmade, a nasz biznes od samego początku opieramy o 3 zasady: upcykling, less waste oraz minimalizm.

1. Wykorzystujemy materiały od polskich producentów, ale dużą część produkcji opieramy na materiałach z drugiego obiegu, tym samym szerząc ideę upcyklingu.

2. Praktycznie nic się u nas nie marnuje, ponieważ ścinki po produkcji większych toreb wykorzystujemy, tworząc małe dodatki o uniwersalnych zastosowaniach jak portfeliki, kosmetyczki czy card holdery, więc jesteśmy małą krainą less waste.

3. Szyjemy torebki, nerki i dodatki, utrzymane w jednolitej kolorystyce, oraz uniwersalnych krojach, tak, żeby mogły służyć każdej z Was jak najdłużej i pasowały do jak największej ilości stylizacji - tak pojmujemy minimalizm.

 

Planeta B nie istnieje, dlatego uważamy, że świadoma moda to konieczność naszych czasów! Jeśli takie podejście jest Ci bliskie, zapraszamy do świata LAB.86

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl